Ужгородка

Новини Закарпаття

G7 боїться економічного зростання України: Порошенко спародіював Зеленського в образі президента з “Слуги народу”

Чинний президент і кандидат в президенти України Петро Порошенко заявив, що недавно подивився фільм “Слуга народу” і “жахнувся” нібито антизахідній риториці головного героя, президента Голобородько.

Він спародіював її на зустрічі з представниками вітчизняного і іноземного бізнесу 15 квітня.

Про це повідомляє Українська Правда.

Порошенко розпочав свій виступ на зустрічі з заяв про те, що МВФ вимагає хабар з України, що вони хочуть монополізувати видобуток сланцевого газу, а також, що междуранордні організації рекомендують скоротити продукцію сільського господарства на 50% і розширити Чорнобильське сховище на всю Київську область. Зал відреагував на такі заяви сміхом.

“Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі і немислимі межі. А про Велику сімку – вона боїться економічного і політичного зростання України. Як ми цього будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів. І нарешті, покінчіть з боргової залежністю! Це мій наказ вам! ” – закінчив свою пародію Порошенко і теж розсміявся. Він пояснив, що так для нього виглядає пропаганда з фільму “Слуга народу”.

Чинний президент ще раз нагадав про нібито небажанні кандидата в президенти Володимира Зеленського та його штабу пояснювати свої позиції:

“Він ніби рівняння з усіма невідомими. Його кампанія схожа на німе кіно, де актор швидко рухається, велику активність проявляє, але не вимовляє ні слова.”.

На думку Петра Порошенка, Зеленський робить це для того, щоб сподобатися одночасно і прихильникам повернення України до співпраці з Росією, і прихильникам НАТО з ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору