Ужгородка

Новини Закарпаття

Аlyona Аlyona випустила кліп на пісню “Падло”, в якому зникають чоловіки

Українська виконавиця хіп-хопу Аlyona Аlyona випустила новий кліп на пісню “Падло” з альбому “Пушка”. Реліз доступний на YouTube-каналі закарпатської співачки Alina Pash, яка стала співавтором треку.

Сюжет кліпу постапокаліптичний: у 2049 році в патріархальному Чернобидлограді раптом починають пропадати чоловіки. У той же час у граді засновують таємний рух Бестії-берегині. У їхніх темних підвалах працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар “птаха долі”. Та, хто отримає цей дар, стане Обраною. І тільки їй судитиметься отримати безмежну жіночу волю, щоб зробити світ кращим.

Режисером кліпу став французький кліпмейкер Натан Дейзі.

“У кожного з нас – свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар’єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше – досвід. Цей досвід з року в рік, з покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми ті, хто ми є”, – прокоментувала нову роботу Аlyona Аlyona.

Як повідомляв НАШ раніше, Alyona Alyona презентувала перший альбом. До платівки під назвою “Пушка” увійшли 13 композицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору