Ужгородка

Новини Закарпаття

“Схопив за шию і вдарив об кухонних стіл”: Ембер Герд розповіла, як Джонні Депп бив її, душив і тягав за волосся

Гучний скандал навколо зіркової пари Ембер Герд і Джонні Деппа не вщухає, незважаючи на те, що вони розлучилися ще три роки тому.

Нагадаємо, в березні Депп подав до суду на колишню дружину з вимогою виплатити йому компенсацію у розмірі $ 50 млн за наклеп. Актор стверджує, що Герд збрехала, звинувативши його в домашньому насильстві. У відповідь на це актриса надала нові докази того, що її екс-чоловік регулярно піднімав на неї руку і погрожував вбити, повідомляє Daily Mail.

За словами Ембер, її колишній вживав алкоголь з наркотиками, змішуючи їх при цьому з ліками за рецептами, через що зривався. Вона стверджує, що Депп перетворювався на іншу людину, неадекватну, яка схильна до насильства.

Актриса стверджує, що п’яний чоловік штовхав її, бив, душив, тягав за волосся і плювався. А одного разу він прийняв вісім таблеток екстазі, в результаті чого не спав три дні і весь цей час мучив її.

“Джонні схопив мене за шию і ключицю, вдарив об кухонних стіл. Я намагалася втриматися на ногах, коли він душив мене. Мої руки і ноги ковзали і ковзали по розбитих на столі і підлозі пляшках, які знову і знову різали мої руки і ноги. Я побоювалася за своє життя”, – поїли Ембер Херд.

Крім цього, як повідомляє актриса, він не звертав уваги на її стогни від болю і благання припинити робити їй боляче. Він продовжував. Якось Депп розбив телефон об стіну, поранивши свою руку. Після інциденту їй вдалося вирватися і забарикадуватися в спальні. А на наступний ранок вона побачила жахливу картину.

“Я спустилася і знайшла численні послання, які Джонні написав мені по всьому будинку, на стінах, на моєму одязі. Він писав сумішшю олійної фарби і кров’ю з його пальця. Також Джонні ходив і мочився по всьому будинку”, – розповіла актриса.

Цікаво, що Депп надав в суді 87 записів з камер відеоспостереження, де нібито зображена агресивна поведінка його колишньої дружини. За його словами, Герд застосовувала фізичну силу по відношенню до нього і ображала. Адвокати акторки, в свою чергу, заявили, що за допомогою позову Депп хоче змусити її “замовкнути”.

Як повідомляв НАШ раніше, Бред Пітт і Анджеліна Джолі офіційно оформили розлучення і уклали угоду про опіку над дітьми. Пара розпалася ще в вересні 2016 року, коли Анджеліна Джолі подала на розлучення. З цього часу актори вже жили окремо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору