Ужгородка

Новини Закарпаття

“Укроборонпром” представив БТР з новітньою системою управління боєм

В Україні створена нова командно-штабна машина БТР-3КШ, яка призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою.

Про це повідомили в прес-службі ДК “Укроборонпром”.

БТР був створений “Київським бронетанковим заводом”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, спільно з іншими підприємствами Концерну та приватними компаніями.

Відзначається, що “серцем” БТР-3КШ є нова автоматизована система управління боєм, яка об’єднує в собі всю передану інформацію про місцезнаходження підрозділів, цілей і засобів вогневого ураження.

“Ця інформація може надходити від командирів відділень, окремих бойових машин, розрахунків, передових навідників, безпілотників, контрбатарейна радарів, інших учасників бою і засобів спостереження”, – йдеться в повідомленні.

Така система дозволяє значно підвищити ефективність виконання бойового завдання і повністю відповідає сучасній концепції ведення війни, коли перевага над ворогом досягається кращою координацією і взаємодією між усіма підрозділами на полі бою і постійним обміном інформацією.

За даними концерну, БТР-3КШ має у своєму складі власні безпілотні комплекси, дозволяє самостійно отримувати уточнену інформацію.

“Для поліпшення ергономіки в конструкцію БТР-3 були внесені істотні зміни для забезпечення комфортних умов роботи 9 членів екіпажу. Зокрема значно збільшився простір робочої зони, розширені бічні двері, замінено сидіння на більш комфортні і встановлена ​​потужна система кондиціонування повітря”, – йдеться у повідомленні.

У ДК додали, що одночасно ходові якості високопрохідного шасі 8х8 БТР-3КШ залишилися без змін: максимальна швидкість до 100 км/год і можливість форсування водних перешкод уплав.

На цей момент “Київський бронетанковий завод” готує БТР-3КШ до заводських випробувань, після чого готовий розпочати державні випробування за участю українських військових з метою початку серійного виробництва цих машин для української армії.

Як раніше писав НАШ, в Україні розробили нову броньовану армійську вантажівку на шасі КрАЗ-6322. На відміну від попередніх версій, вона отримала нову кабіну – ББМ “Варта”, яку випускає компанія “Українська бронетехніка”. А також, як і КрАЗ-6322, броневантажівка зберегла капотне комплектування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору