Ужгородка

Новини Закарпаття

“Якщо у когось зірве різьбу”: в МВС не виключають провокацій у ході дебатів на “Олімпійському” та в день голосування

У МВС припускають можливість окремих провокацій в ході дебатів між кандидатами в президенти України на НСК “Олімпійський”.

Про це під час брифінгу розповіли представники МВС України.

Так, радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко заявив, що вже з 16 квітня оперативний штаб МВС і всі структурні підрозділи переходять на посилений режим служби.

“У нас достатньо сил і засобів, щоб забезпечити правопорядок”, – запевнив радник Авакова.

Також, в МВС зазначили, що в першу чергу провокації можуть бути наслідком загостреного протистояння різних груп у суспільстві, “якщо у когось зірве різьбу”.

Радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко також зазначив, що зараз спостерігається сильна напруга у суспільстві.

“Будуть дебати (на стадіоні) чи ні – ми готуємося до них. Сподіваємося і віримо, що групи підтримки свідомо підійдуть… не будуть приносити на стадіон… заборонені предмети… Віримо, що люди прислухаються, а кандидати будуть дотримуватися законодавства” , – додав він.

А також зазначив, що у другому турі задіяно не менш правоохоронців, ніж під час першого.

Як раніше писав НАШ:

  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що допускає можливість виклику Петра Порошенка після завершення його повноважень президента на допит щодо корупційних справ.
  • Міністерство внутрішніх справ України планує залучити небувалу кількість правоохоронців на дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які, ймовірно, можуть відбутися на НСК “Олімпійський”.
  • Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко з трибуни парламенту закликала МВС порушити кримінальну справу проти авторів, сценаристів і виконавця головної ролі серіалу “Слуга народу”. Про це вона заявила під час години запитань до уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору