Ужгородка

Новини Закарпаття

З’явилися подробиці підриву авто співробітника спецслужб в Києві: до інциденту причетний поліцейський

Один з фігурантів справи про підрив автомобіля співробітника спецслужби на вулиці Академіка Вільямса в Києві виявився співробітником податкової міліції. Про це повідомляють Українські новини, посилаючись на матеріали Печерського райсуду Києва.

У документах зазначено, що співробітник податкової поліції передав інформацію про місцезнаходження автомобіляна прохання кума. Також було встановлено особу жінки, яка оформила запрошення для підривника, громадянина Киргизії Олексія Ломако.

“Особа 4 особисто оформила нотаріально завірене запрошення безпосередньо причетної особи до вибуху – Особа 3 (підривник, – ред.) для отримання візи. Підписати і забезпечити оформлення запрошення гр. Киргизької Республіки Особу 4 попросила Особа 6 … Інформацію про пересування автомобіля потерпілого по БД “Безпечне місто” отримував співробітник податкової поліції Києва Особа 7, яка на прохання свого кума надала пароль і віддалений доступ до комп’ютера, на якому було встановлено ключ від Безпечного міста особа 2″, – сказано в матеріалах.

Один з фігурантів справи отримав повідомлення про підозру у замаху на теракт і втручання в роботу автоматизованої системи.

Як повідомляв НАШ раніше, диверсант, який заклав вибухівку під автомобіль в Голосіївському районі Києва, помер в лікарні, так і не прийшовши до тями.

Поліція розглядає інцидент як теракт проти співробітника спецслужби.

  • Нагадаємо, вночі 4 квітня в Голосіївському районі Києва прогримів сильний вибух.
  • З’ясувалося, що автомобіль належить офіцеру українських спецслужб, який бере активну участь в Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору