Ужгородка

Новини Закарпаття

В НАТО прокоментували припинення співпраці з РФ

Позиція НАТО щодо співпраці з Російською Федерацією залишається незмінною.

Про це повідомив прес-секретаря НАТО Оана Лунгеску.

“Позиція НАТО не змінилася. У Альянсу подвійний підхід до Росії: сильне стримування і захист в поєднанні з конструктивним діалогом. У березні 2014 року, у відповідь на агресивні дії Росії проти України, НАТО призупинила все практичне співробітництво з Росією, зберігши канали політичного і військового діалогу відкритими. Це залишається в силі. Як підтвердили союзники на брюссельській зустрічі на вищому рівні, повернення до business as usual неможливий до тих пір, поки в діях Росії не відбудеться чіткої, конструктивної зміни, демонструючої дотримання міжнародного права і її міжнародних зобов’язань”, – сказано в заяві.

У ньому також зазначається, що Альянс готовий до діалогу з Росією, щоб мати можливість чітко викласти свої позиції, знизити ризики і підвищити прозорість.

Це включає в себе засідання Ради Росія-НАТО, останнє відбулося в січні, а також зустрічі Генерального секретаря Йенса Столтенберга з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

“Заступник генерального секретаря продовжує регулярний діалог з російськими дипломатами. Ми також підтримуємо військові лінії зв’язку: голова Військового комітету НАТО і Головнокомандувач об’єднаними силами в Європі (SACEUR) мають прямі контакти з начальником Генерального штабу Росії. Наприклад, генерал SACEUR Скапарротті провів телефонну розмову з Начальником Генштабу Збройних сил Росії Герасимовим 21 вересня 2018 року “, – нагадали в НАТО.

Як раніше писав НАШ, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підтвердив, що Альянс виділить 260 млн доларів на будівництво арсеналу для американських військ в Польщі. Так, повідомляється, що там будуть зберігати броньовані машини, боєприпаси і зброю американської бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору