Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський не прийде на ICTV для дебатів з Порошенком

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський не прийде сьогодні в студію ICTV на програму “Свобода слова”, щоб дебатувати з опонентом Петром Порошенко.

Замість Зеленського в програмі візьме участь його радник, колишній міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомили в анонсі на сайті телеканалу.

В ефірі також будуть запрошені гості: журналісти Денис Казанський і Інна Кузнєцова, кординатор євромайдан SOS Олександра Матвійчук, політологи Олексій Якубін і Сергій Таран, волонтер Мирослав Гай.

Як раніше писав НАШ:

  • Спільні дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка так і не відбулися. На НСК “Олімпійський” 14 квітня прибув тільки діючий глава держави. Порошенко виголосив промову і сміливо відповідав на питання журналістів.
  • Дебати Петра Порошенка і Володимира Зеленського можуть відбутися 15 квітня в ефірі ICTV. Про це на НСК “Олімпійському” заявив чинний президент.
  • Кандидат в президенти України Володимир Зеленський прокоментував, чому в його команді присутні юрист і охорона українського олігарха Ігоря Коломойського. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору