Ужгородка

Новини Закарпаття

Не хочуть бути звинуваченими: в президентському штабі пояснили, чому в комісіях не вистачає представників Порошенка

Штаб чинного президента України Петра Порошенка прокоментував ситуацію з нестачею кандидатів за своєю квотою в дільничних виборчих комісіях. Про це заявив спікер штабу Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу, передає УНІАН.

За його словами, вранці в штабі чинного президента спостерігалася проблема з членами виборчкомів в 33 округах, але до кінця доби комісії будуть доукомплектовані.

“Ми свого часу запропонували до другого туру близько 100 тисяч членів комісій і спостерігачів всіх рівнів. Були складнощі з формуванням, оскільки вони формуються на волонтерських засадах, а при проведенні тренінгів було так, що дзвонить якийсь невідомий, приїжджає поліція і звинувачує учасників тренінгу в “сітці”. Людям це набридло, і зараз складно знайти волонтерів, тому що люди не хочуть бути звинуваченими в причетності до таких “сіток”, – пояснив спікер.

Медведєв додав, що там, де про укомплектованість комісії не подбав штаб, цим зайнялися окружні виборчкоми. Він підкреслив, що зрив президентських виборів через брак членів виборчкомів з боку Порошенка неможливий.

Як повідомляв НАШ раніше, в ЦВК заявили, що на 33 виборчих округах не вистачає членів дільничних виборчкомів, і закликали українців виконати свій громадянський обов’язок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору