Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко і Рубан вийшли з СІЗО

Народний депутат Надія Савченко, підозрювана у підготовці теракту, вийшла з СІЗО після 13 місяців утримання під вартою. Відповідне відео опублікувала в Facebook її сестра Віра.

Рішення було прийняте Броварським міськрайонним судом Києва в ніч на 16 квітня. Цей суд отримав справу від Київського апеляційного суду 12 квітня.

Також на свободу вийшов колишній голова”Офіцерського корпусу” Володимир Рубан – він знаходився під вартою від 9 березня 2018 року, в Савченко – з 23 березня.

Суду не вдалося продовжити запобіжний захід підозрюваним, а в цей день у них спливав термін їх запобіжного заходу.

“Я заходжу до цієї зали, наче вільна людина. Я показала, як за свободу потрібно боротися. Я повернула собі волю і буду боротися за Україну. Я залишаюся в залі, просидівши рік, і нікуди не тікаю”, – підкреслила нардеп на засіданні.

На засідання суду над Савченко і Рубаном, призначене на 15 квітня, не прийшли адвокати підозрюваних. Вони пояснили це зайнятістю по інших справах.

Депутат наполягала на тому, щоб засідання перенесли на 12.00. Сторона звинувачення подала клопотання про призначення державних адвокатів, до яких потім зможуть приєднатися теперішні адвокати підсудних. Суд задовольнив клопотання прокурорів і призначив дерзахисників підозрюваним.

На засідання 13 квітня адвокати також не з’явилися: за їхніми словами, їх не попередили про суд.

Наступне судове засідання має відбутися 7 травня, Прокурори зможуть знову клопотати про арешт підсудних.

Як повідомляв НАШ раніше, Надія Савченко сказала, що українцям не потрібно боятися Володимира Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору