Ужгородка

Новини Закарпаття

Конфлікт в Лівії загострився: стала відома кількість жертв

Організація об’єднаних націй має у своєму розпорядженні дані про мінімум 147 загиблих і 614 поранених в битві за Тріполі в Лівії. Ця битва триває з 5 квітня. Халіф Кафтар і його “Лівійська національна армія” продовжують наступ на місто Тріполі, що знаходиться на даний момент в руках законної влади, незважаючи на вимоги ООН відступити.

Про це повідомляють ABC News.

Наступ Хафтара почався незадовго до конференції, призначеної на цей місяць, щоб обговорити майбутнє Лівії. Самопроголошена “Національна армія Лівії” протистоїть в боях слабким силам ополченців, підтримуваних ООН.

Зіткнення можуть перерости громадянську війну в масштабах повстання 2011 року, в ході якого скинули багаторічного диктатора Муаммара Каддафі. Багата нафтою північноафриканська країна розділена між конкуруючими урядами на сході і заході.

З 2011 року Лівія стала основним каналом для африканських мігрантів, що рятуються від війни і злиднів і прагнуть до кращого життя в Європі. Європейські країни надали допомогу лівійським властям, щоб спробувати зупинити потік мігрантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору