Ужгородка

Новини Закарпаття

Французький бізнесмен заявив про готовність пожертвувати солідну суму на відновлення Нотр-Дама де Парі

Бізнесмен Франсуа-Анрі Піно заявив, що готовий надати 100 мільйонів євро на реконструкцію постраждалого в мабуть Собору Паризької Богоматері.

“Мій батько, Франсуа Піно, і я вирішили виділити з фондів компанії Artemis 100 млн євро на реконструкцію собору Паризької Богоматері, в якому в понеділок спалахнула пожежа”, – розповів він в ЗМІ.

Про це пише Le Figaro.

Сімейство Піно володіє компаніями Artemis і Kering. Artemis, з рахунку якої будуть списані гроші, є інвестиційною компанією і володіє аукціонним будинком Christie’s. Keurig має відомими брендами одягу: Gucci і Yves Saint-Laurent.

Раніше НАШ писав, що посол Франції розсердилася на українського політтехнолога через жарти про пожежу в Нотр-Дамі. Березовець опублікував жарт про те, що пожежа в соборі пов’язаний з приїздом в Париж Зеленського. Посол Ізабелла Дюпон відповіла на це “Як не соромно ?! Ганьба.”.

Нагадуємо, що пожежа в Соборі Паризької Богоматері, який розгорівся ввечері 15 квітня, вдалося згасити лише через 9 годин. Священики змогли врятувати древню реліквію – Терновий вінок, який перебував на статуї Ісуса Христа. Однак вежа і шпиль були повністю зруйновані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору