Ужгородка

Новини Закарпаття

Київський суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Парубія

Національне антикорупційне бюро України на вимогу суду зобов’язано відкрити кримінальну справу стосовно спікера парламенту Андрія Парубія через можливе перевищення ним службових повноважень. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

За наявними даними, в лютому позивач передав в НАБУ заяву, де стверджувалося про вчинення Парубієм порушень, передбачених ст.210 КК України – “Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням”, і ст. 364 КК України – “Перевищення службових повноважень”.

Дані відомості були детективами НАБУ отримані, але не внесені до ЕРДР. Позивач звернувся до суду зі скаргою на співробітників НАБУ і з вимогою зобов’язати їх почати розслідування.

“Заслухавши пояснення учасників провадження, дослідивши матеріали скарги, слідчий суддя вважає, що скарга підлягає задоволенню … Зобов’язати посадову особу Національного антикорупційного бюро України, до компетенції якого входить внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, не пізніше 24 годин після отримання копії постанови, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, зазначених у заяві від 22.02.2019 року”, – сказано в постанові.

Як повідомляв НАШ раніше, фігуранта розслідування корупційних схем в енергетиці екс-нардепа від БЮТ Дмитра Крючкова затримали в міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору