Ужгородка

Новини Закарпаття

Собор Паризької Богоматері вдалося загасити через 9 годин, відома доля реліквій: фото і відео

Пожежні повністю загасили пожежу в Соборі Паризької Богоматері. Вежа, годинник і шпиль були повністю знищені вогнем. Основна будівля збереглося. Повідомляється, що головну християнську реліквію собору – терновий вінок, який наділи на Ісуса перед розп’яттям, вдалося врятувати.

Про це повідомляє Le Figaro.

Президент Франції Еммануель Макрон побував в соборі ще коли пожежа усунули не до кінця. Він сказав, що все могло бути і гірше і подякував пожежників Парижа. Також президент Франції пообіцяв відновити собор. Він організовує міжнародну кампанію для збору коштів на реконструкцію.

“Нотр-Дам – це наша історія, наша література, частина нашої душі, місце найбільших наших подій, епідемій, наших війн … епіцентр наших життів. Нотр-Дам продовжує горіти, і я знаю, яку гіркоту і трепет відчувають зараз дуже багато наших співвітчизників . Однак сьогодні я б хотів сказати також і про надію. Давайте повний гордості, адже ми побудували цей собор понад 850 років тому, ми побудували його і протягом століть розширювали і покращували його. і сьогодні я з упевненістю заявляю: ми відновимо його всі разом ! ” – заявив Макрон.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору