Ужгородка

Новини Закарпаття

Біопластикове пакування зі шкіри тварин створили в Ісландії

Інноваційне рішення для зменшення використання пластику в пакуваннях для м’яса було розроблено в Ісландії. Студія дизайну Reykjavík At10 створила біопластиковий матеріал для пакувань під назвою Bioplastic Skin (Біопластикова шкіра).

Новий тип матеріалу може бути використаний для обгортання сосисок або нарізаної шинки. Зовнішній вигляд Bioplastic Skin нагадує справжній пластик через прозорість і схожу текстуру. Він виготовляється шляхом кип’ятіння шкіри тварин у воді. Під час цього процесу вивільняється колаген і желатин, утворюється гелеподібна речовина, яка “може набути будь-якої форми” перед затвердінням.

“Шкіру тварин часто вважають побічним продуктом у м’ясній промисловості, і якщо ми робимо вибір споживати м’ясо, то ми несемо відповідальність за використання цілої тварини, і маємо виготовляти та споживати цей продукт таким чином, щоб якомога менше забруднювати планету. Щодня люди викидають велику кількість пластикової упаковки, в якій продається і м’ясо. В кінцевому підсумку пластик опиняється на полігоні або в океані. Ми пропонуємо використовувати альтернативне пакування – Bioplastic Skin”, – пояснюють свою концепцію автори інновації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору