Ужгородка

Новини Закарпаття

Стабілізація виробництва і зростання цін: прогноз розвитку свинарства від Єврокомісії

Нещодавно був опублікований новий звіт “EU agricultural markets short-term outlook – Spring 2019” (Короткова перспектива сільськогосподарських ринків ЄС – весна 2019). Відповідно до цього прогнозу в 2019 році в ЄС очікується стабілізація виробництва свинини, хоча зараз обсяги не відновились до рівня рекордних показників минулих років.

У 2018 році поголів’я свиней в країнах Євросоюзу скоротилось на 3%. Але через зростання попиту з боку Китаю упродовж 2019 року в галузі буде спостерігатись висхідна тенденція.

Зростуть і ціни, оскільки збільшення пропозиції супроводжуватиметься суттєвим збільшенням попиту з-за кордону, особливо з Китаю. Хоча у 2018 році експорт до цієї країни впав на 8%, очікується, що в 2019 році продажі до КНР зростуть на 9%.

Зростання цін на свинину на ринку Європи вже почалось. Найбільш відчутною висхідна тенденція є в Іспанії. У цій країні подорожчання живця почалося на 4 тижні раніше, ніж в інших європейських державах. З початку року кілограм свиней забійних кондицій в Іспанії подорожчав на 0,4 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору