Ужгородка

Новини Закарпаття

Аналітики: Китай вже не може контролювати поширення АЧС

Вірус африканської чуми свиней поширився вже практично на всю територію Китаю. Нещодавно повідомили, що захворювання зареєстровано на острові Хайнань. Раніше вважалось, що АЧС не може потрапити на туди, оскільки природний бар’єр ускладнює поширення вірусу на острівні території. Те, що заражених свиней виявили на Хайнані, свідчить: ситуація в КНР нині гірша, ніж вважалося раніше, стверджують експерти.

Після того, як стало відомо про випадки АЧС на острові, аналітик компанії Guantong Futures Яо Гуілін в коментарі для Reuters зазначив, що “ситуація в Китаї вже вийшла з-під контролю”.

Раніше аналітики Rabobank зазначили: світової пропозиції свинини не вистачить, щоб нагодувати Китай. Через поширення африканської чуми у КНР на ринку очікується період нестабільності, оскільки попит з боку найбільшого споживача свинини у світі не відповідає світовій пропозиції. Чиновники китайського уряду очікують, що до кінця року ціни на свинину зростуть на 70%. Це відобразиться і на світовому ринку – ціни на всі види м’яса зростуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору