Ужгородка

Новини Закарпаття

Китайські виробники не збираються відновлювати поголів’я свиней

Більшість китайських виробників побоюються подальшого розповсюдження африканської чуми свиней, тому не планують найближчим часом нарощувати виробництво. Близько 80% підприємств у КНР, що постраждали від АЧС, не збираються відновлювати поголів’я, повідомляє PigUA.info.

Представник Міністерства сільського господарства і тваринництва Китаю Ван Цзюньшунь зазначив: “Ніколи раніше галузь не була так охоплена панікою, як зараз. Впевненість свинарів слід відновити, оскільки у протилежному випадку це зашкодить ринку і споживачам”.

Нещодавно влада Китаю дозволила виробникам робити тести на наявність АЧС самостійно, безпосередньо на підприємствах. Обладнання для здійснення цієї процедури виробникам надали безкоштовно.

Старший аналітик Rabobank Ченджун Пан сказав, що виробництво свинини в Китаї буде зменшуватись не лише в цьому, але й у наступному році.

“Велика частина поголів’я зникне через вірус і ліквідацію. На ринку почнеться відчутний дефіцит. Ми не думаємо, що будь-яка країна в світі – або весь світ разом – може покрити цей розрив між попитом і пропозицією”, – пояснює аналітик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору