Ужгородка

Новини Закарпаття

Українські тваринники зможуть експортувати продукцію до Боснії і Герцеговини

25 квітня Держпродспоживслужба оприлюднила інформацію про підписання ветеринарного сертифікату з Боснією і Герцеговиною. Відтепер українські виробники зможуть здійснювати експорт продукції тваринництва до цієї країни.

“Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів та компетентний орган Боснії і Герцеговини погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт з України до Боснії та Герцоговини колагену для споживання людиною, добового молодняку птиці (за виключення безкілевих видів) та інкубаційних яєць птиці (за виключенням безкілевих видів). Детально ознайомитися з ветеринарними сертифікатами можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби в рубриці “Міжнародне співробітництво”, – йдеться у повідомленні компетентного органу.

Цього місяця Україна також підписала ветеринарний сертифікат на експорт яловичини до Саудівської Аравії. Раніше Україна погодила з цією країною такі ветеринарні сертифікати: Ветеринарний сертифікат на експорт птиці та продукції з неї (2017), Ветеринарний сертифікат на експорт перероблених харчових продуктів (2017), Додаток до Сертифіката на експорт перероблених харчових продуктів з України до Королівства Саудівської Аравії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору