Ужгородка

Новини Закарпаття

Скільки МХП заплатив за птахофабрику в Словенії?

Цього року український агрохолдинг, найбільший виробник та експортер м’яса птиці в країні, “Миронівський хлібопродукт” придбав контрольний пакет акцій словенського виробника курятини компанії “Perutnina Ptuj”, що входила до складу SIJ Group. Нещодавно стала відомою сума, яку МХП витратив на розширення потужностей за кордоном.

“Придбання було завершено в лютому 2019 року, при цьому остаточна ціна покупки була визначена на основі аудованої фінансової звітності за 2018 рік. МХП завершив цей процес і підтвердив володіння пакетом акцій Perutnina Ptuj в розмірі 90,69%”, – повідомляє AgroPortal з посиланням на МХП.

Усього “Миронівський хлібопродукт” придбав 9 896 842 акцій Perutnina Ptuj. Ціна однієї акції – 22,34 євро. Таким чином загальна вартість 90,69% акцій склала 221,1 млн євро.

Для подальшого розвитку бізнесу МХП залучає кредитні кошти з кількох джерел. Зокрема наразі Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав компанії 100 млн. євро. Ця сума, зокрема, була використана для оплати вартості акцій Perutnina Ptuj. Також компанія отримала 120 млн. євро (3,79 млрд. гривень) кредитних коштів від ING Bank N.V. Позику надали одному з підприємств, що входить до складу холдингу – ПрАТ “Зернопродукт МХП”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору