Ужгородка

Новини Закарпаття

Як американці запобігають поширенню АЧС

Заборонити візити міжнародних команд на свиноферми вирішила Рада зернотрейдерів США (USGC) після обговорення з Національною радою свинарів та Національною радою виробників свинини.

Нові правила біозахисту були запроваджені в США, як заходи проти поширення африканської чуми свиней. У 2019 році командам спеціалістів з країн, які постраждали від АЧС, не можна буде відвідувати свиноферми або виробництва в США. Натомість відвідувачі повинні зустрічатися з представниками галузі тваринництва, щоб обговорювати виробничі та харчові практики, в офісах, що знаходяться не поблизу виробничих підприємств.

Вірус африканської чуми свиней в США ще не виявляли, тому влада вживає запобіжних заходів для запобігання проникненню захворювання на територію країни. Створено чіткий протокол для всіх міжнародних команд, який враховує санітарні та карантинні заходи.

Через побоювання щодо поширення африканської чуми свиней в США навіть оголосили про скасування щорічної Всесвітньої виставки виробників свинини (World Pork Expo), яка традиційно проводиться влітку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору