Ужгородка

Новини Закарпаття

Європейський ринок свинини: ситуація стабільна

Зазвичай великодні вихідні негативно позначаються на котируваннях свини в країнах Євросоюзу, утім, цього року традиційного зниження ціни не спостерігалось. Ситуація на ринку залишилась відносно спокійною і цього тижня, лише в деяких країнах ціни зросли на 3 – 4 центи, повідомляє PigUA.info.

Стабільними котирування свиней забійних кондицій були у Німеччині, Іспанії, Нідерландах, Франції, Бельгії та Австрії. У Великобританії середня ціна живця за тиждень зросла на 4 євоєроценти, а в Данії – на 3. Хоча котирування данської свинини все ще не досягли середньоєвропейського рівня – тоді, як в більшості країн ЄС ціни перевищили показник 1,61 євро, в Данії вони лише досягли рівня 1,575 євро за кілограм.

У квітні був опублікований новий звіт “EU agricultural markets short-term outlook – Spring 2019” (Короткова перспектива сільськогосподарських ринків ЄС – весна 2019). Відповідно до цього прогнозу в 2019 році в ЄС очікується стабілізація виробництва свинини, хоча зараз обсяги не відновились до рівня рекордних показників минулих років.

Зростуть і ціни, оскільки збільшення пропозиції супроводжуватиметься суттєвим збільшенням попиту з-за кордону, особливо з Китаю. Хоча у 2018 році експорт до цієї країни впав на 8%, очікується, що в 2019 році продажі до КНР зростуть на 9%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору