Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський під час виступу в Давосі порівняв Україну з Google

Президент України Володимир Зеленський виступив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у середу, 22 січня. В ході виступу він заявив, що Україна повинна стати лідером у Східній та Центральній Європі.

Трансляцію події вів телеканал НАШ.

“Ми програмуємо себе на позитивне мислення. Ми програмуємо себе на амбітні завдання. Яким, на вашу думку, є завдання для країни, яка втратила частину своєї території і далеко не найбагатша на Старому Континенті? Стати лідером Східної і Центральної Європи” – сказав Зеленський.

Також він визнав, що це амбітна, але здійсненна мета.

Президент зазначив, що за останні роки Україна зробила кілька кроків назад, але нова влада розцінює це як місце для розгону.

“У нас є все, щоб стати успішною країною. Сприятливі кліматичні умови. Дуже вигідне географічне розташування. Невичерпний аграрний та індустріальний потенціал. І наш найцінніший ресурс – неймовірно креативні і дуже талановиті люди. У нас поки що немає тільки двох речей: перше – іншого варіанту, крім як бути успішним, і друге – немає достатнього інвестування”, – сказав він і закликав інвестувати в Україну.

За його словами, Україна сьогодні є “недоінвестованою і недолюбленою” і закликав інвесторів не повторювати помилку гендиректора Excite Джорджа Белла, який втратив у 1999 році можливість купити Google за мільйон доларів.

Він також додав, що Україна стає стабільною для розширення ринку і закликав Європейський союз “взяти Україну в асоціацію”.

“Не важливо, коли ми вступимо (до Євросоюзу – ред.), важливо, в якому статусі”, – додав Зеленський.

Дивіться також повний виступ Володимира Зеленського в Давосі на НАШому YouTube-каналі:

Як раніше повідомляв НАШ, Володимир Зеленський заявив, що бачить майбутнє України в Євросоюзі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору