Ужгородка

Новини Закарпаття

За місяць яловичина подорожчала на 15%, а свинина – на 25%

За даними Інфляційного барометра, який оцінює динаміку онлайн-цін на соціально значущі товари, за місяць в Україні подорожчали усі види м’яса та м’ясопродуктів. Стабільною залишилась лише вартість курятини.

Найбільше зростання цін було помітним для покупців свинини. З 1 квітня по 5 травня ціна на цей вид м’яса зросла на 25%. Зараз середня її вартість в онлайн-магазинах становить 123,28 грн за кілограм.

Станом на 5 травня яловичина вартувала в середньому 135,95 грн за кілограм, що на 14,5% більше, ніж місяць тому.

Ціни на сало також зросли. Зараз онлайн цей продукт можна придбати за 128,4 грн за кілограм, а це на 14,18% більше, ніж на початку квітня.

Ціна на курятину змінилась несуттєво – цей вид м’яса подорожчав на 1,56% і зараз його можна придбати за 91,9 грн за кілограм.

Ковбаси подорожчали у середньому 15,31% до близmко 182 гривенm за кілограм.

Зростання цін на м’ясо та м’ясопродукти є типовим для великодніх свят, утім стабілізації цін найближчим часом очікувати не варто. Аналітик сільськогосподарських ринків і національний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрій Панкратов зазначає, що через зростання цін на світовому ринку, в Україні м’ясо теж подорожчає, особливо свинина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору