Ужгородка

Новини Закарпаття

Аукціон племінних тварин відбудеться у рамках виставки “АГРО-2019”

У рамках 31 Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2019”, яка пройде з 4 по 7 червня в Києві, організують Аукціон племінних тварин. У “Агро-2019”, найбільшому подібному заході в Східній Європі, планують взяти участь 1300 компаній з 15 країн, зокрема 60 представників тваринницького сектору.

У розділі “Тваринництво” представлять племінних тварин – ВРХ, овець, кіз, свиней, коней, кролів, птицю. Також на виставці будуть демонструвати сучасне обладнання для галузі, яке можна буде замовити на місці.

Крім цього тваринників очікує ще низка галузевих заходів, наприклад, Ринг племінних кіз різних порід. Усі охочі зможуть взяти участь в Аукціоні племінних тварин, де виставлятимуть на продаж овець, кіз та інших тварин різних порід.

Також відвідувачі агропромислової виставки зможуть побувати на “Агро Авто Шоу”, де представлять транспортні новинки для аграріїв. Крім цього, у рамках “Агро-2019” пройде ярмарок товарів народного промислу та фестиваль їжі з презентацією продукції від ресторанів та крафтових виробників – “Agro Food Fest”.

Зареєструватися для участі у виставці та отримати детальну інформацію про подію можна за посиланням https://agroexpo.in.ua/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору