Ужгородка

Новини Закарпаття

Українських тваринників запрошують на галузеву виставку до Ірану

Представників українських підприємств у галузі тваринництва запрошують на міжнародну виставку до Ірану. Інформація про подію та контактні дані для реєстрації були оприлюднені на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України. Виставка є хорошим способом налагодити зв’язки з компаніями з інших країн, особливо з огляду на інтерес країн Близького Сходу до української продукції тваринництва.

“9-12 липня у м. Мешхед (Ісламська Республіка Іран) відбудеться 15-та Міжнародна виставка тваринництва, птиці, аквакультур, кормів та ветеринарії – “IPELshow”. Організатором заходу є іранська компанія “Barsaz Rooydad ParsCo”. “IPELshow” є однією з найуспішніших виставок з тваринництва в Ірані, участь у якій дасть можливість налагодити ділові контакти та ознайомитись із новими ринками збуту. У разі зацікавленості щодо взяття участі у зазначеному заході, Посольство України в Ісламській Республіці Іран готове надати необхідну допомогу”, – йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

Детальніше дізнатися про виставку та зареєструватися можна за адресою http://ipelshow.ir/en/. Також можна звертатися за допомогою до Посольства України в Ірані. Контакти посольства: тел.: (+9821) 22722658, факс: (+9821) 22397292, www.mfa.gov.ua/iran, e-mail: [email protected].

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору