Ужгородка

Новини Закарпаття

Канадські фахівці оцінять систему державного контролю за виробництвом м’яса птиці в Україні

Місія Канадського агентства з питань продовольства та інспекції (CFIA) цього тижня розпочала роботу в Україні. Метою візиту представників організації є оцінка системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та здоров’ям птиці.

Місія триватиме два тижні. Перша зустріч в рамках візиту відбулася в понеділок,13 травня, в Києві, де канадські фахівці зустрілись з представниками Держпродспоживслужби. Представників місії ознайомили з вітчизняною законодавчою базою, структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби, її територіальних органів та мережею державних лабораторій, системою заходів контролю за здоров’ям птиці, процедурами державного контролю тощо.

Спеціалісти працюватимуть у Львівській, Черкаській, Вінницькій та Київській областях.

“За цей час інспектори ознайомляться з роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби, прикордонного інспекційного пункту, підприємств з виробництва продукції птахівництва та подвірних господарствах в зазначених областях”, – повідомили у Держпродсслужбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору