Ужгородка

Новини Закарпаття

Ціни на свинину в Україні наближаються до світових

Після передвеликоднього стрибка цін на свиней живою вагою, коли середньоринкові котирування перевищили позначку 50 гривень, в Україні спостерігається поступове зниження ціни на живець. У Асоціації “М’ясної Галузі” передбачають подальше падіння вартості свиней забійних кондицій і наближення котирувань до світових показників.

“Вітчизняні ціни на живець останніми тижнями наближаються до позначок світового ринку, де у свою чергу світовий ринок демонструє висхідний тренд. Тож, можливо, ми найближчим часом зможемо спостерігати “історичний” паритет між вітчизняними та світовими цінами на ринку свинини”, – зазначили в Асоціації “М’ясної Галузі”.

За даними Асоціації “Свинарі України”, цього тижня середня ціна свиней забійних кондицій в Україні становила 44,5 грн за кілограм, а за даними представників Асоціації “М’ясної Галузі” – 44,18 грн за кілограм. Це більш ніж на 2 гривні менше, ніж минулого тижня. Наступного тижня прогнозується подальше зниження котирувань. Так, в Асоціації “М’ясної Галузі” вважають, що середня ціна складе 42 – 43,5 грн за кілограм.

Що ж до котирувань за кордоном, то у АМГ відзначають такі тенденції: “Ринок живця Німеччини додав 0,03 євро, що складає 1,35 євро. Американський ринок живої свинини цього тижня піднявся і становить 1,36 долара за кг живої ваги”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору