Ужгородка

Новини Закарпаття

Птахівництво нарощує поголів’я

В поточному році кількість поголів’я птиці зросла на 1,3%. Таким чином, птахівництво залишається єдиною галуззю тваринництва, яка нарощує поголів’я. За даними Держкомстату, станом на 1 листопада 2017 року кількість голів птиці становила 224 374 600, що на 3 040 200 голів або 1,3 % більше, ніж минулого року.

«У галузі птахівництва спостерігається позитивна динаміка. Вважаю, що причиною цьому є різке скорочення виробництва свинини, яка є найулюбленішим продуктом українців. Крім того, приблизно на четверть зросли ціни на внутрішньому ринку. Оскільки свинина через ситуацію з африканською чумою свиней здорожчала майже вдвічі, українці почали  більше вживати курятини і ціни на неї, відповідно, підстрибнули», – зазначила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Таким чином, сьогодні птахівники знаходяться в найбільш привабливому становищі. Для галузі це, безумовно, позитивна тенденція. А от для споживача – негативна, оскільки ціна на м’ясо птиці не буде падати через високий споживчий попит. Так відбуватиметься допоки ми не збільшимо обсяги виробництва свинини і яловичини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору