Ужгородка

Новини Закарпаття

Нову м’ясну породу овець виводять на Херсонщині

Інституту тваринництва степових районів “Асканія-Нова” наразі займається селекціонуванням нової української м’ясної породи степових овець. Учені хочуть схрестити вівцю асканійської селекції з двома закордонними породами. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на прес-службу Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

“Ми вже отримали у другому поколінні генотипи, які добре показали себе в умовах півдня України. Всі селекційні розробки проводяться з урахуванням сучасних вимог і викликів. На момент забою тушка 6-8 місячного ягняти повинна бути важити близько 20 кілограмів. Тільки такі стандарти визнають на міжнародному ринку – і при розробці технологій ми це враховуємо”, – зазначає директор Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства Інституту тваринництва “Асканія-Нова” Юрій Вдовиченко.

Пан Вдовиченко зазначає, що нову породу овець вирощують за принципом обмеженого перебування на пасовищах. Таким чином, тварини швидше набирають вагу, а м’ясо їх залишається м’яким. За такі характеристики в “Асканії-Новій” цих овець вже охрестили “бройлерними”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору