Ужгородка

Новини Закарпаття

Бразилія планує розширити експорт свинини до Китаю

Бразилія розраховує отримати дозволи на експорт охолодженої свинини до Китаю для ще кількох десятків підприємств. Після зустрічі між міністром сільського господарства Бразилії Терезою Крістіною та генеральним директором митного департаменту Китаю Бразилія очікує, що 78 боєнь отримають дозвіл на експорт на китайський ринок.

На зустрічі, що відбулася минулого четверга, 23 травня, в Пекіні, було досягнуто домовленості, що вже за тиждень команда Міністерства сільського господарства Бразилії (департамент тваринництва) надішле владі Китаю остаточну інформацію про підприємства, які спеціалізуються на переробці яловичини, свинини та птиці. Зараз форми, заповнені компаніями, перевіряються представниками міністерства.

“Ми готові розширити обсяги постачання високоякісного м’яса на китайський ринок, одночасно виконуючи медичні вимоги, передбачені двостороннім протоколом”, – говорить пані Тереза Крістіна.

Китайська сторона повідомила, що протягом другого півріччя 2019 року комісар КНР відвідає Бразилію для встановлення співпраці з федеральним урядом, ветеринарною службою та підрозділами з питань контролю якості продукції.

Таким чином, Бразилія, один з найбільших виробників м’яса на світовому ринку, успішно користується ситуацією з АЧС і дефіцитом м’яса в Китаї, та нарощує експорт тваринного білка до цієї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору