Ужгородка

Новини Закарпаття

ФАО: яловичина буде заміщувати свинину на світовому ринку

У новому звіті Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) йдеться про те, що яловичина є перспективною заміною для свинини на різних ринках. Це м’ясо має замінити свинину на декількох ринках по всьому світу, оскільки африканська чума свиней і надалі поширюється в Азії.

Згідно з прогнозами, китайське національне поголів’я свиней у 2019 році скоротиться ще на 10%, а світове виробництво м’яса за 2019 рік скоротиться на 0,2% порівняно з минулим роком і складе 3636,5 млн. тонн.

Очікується, що скорочення виробництва у Китаї та Австралії перевершить збільшення обсягів виробництва в інших країнах, що є важливими гравцями на світовому ринку м’яса. Відповідно до прогнозів США збільшать виробництво свиней на 3,8%, а поголів’я цих тварин зросте до рекордних показників за останні 10 років. Глобальний обсяг торгівлі свининою повинен збільшитися на 8% або 9,1 млн. тонн.

У цьому році зросте попит не лише на свинину, а й на яловичину. Очікується, що збільшення виробництва м’яса ВРХ в США зросте на 1,5% до 12,4 млн. тонн.

“Бразилія також перебуває у стадії відновлення поголів’я. Таким чином, бразильське виробництво яловичини може збільшитися на 3% до більш ніж 10 млн. тонн, при цьому існують сприятливі перспективи експорту, а ціни на корми зараз відносно доступні”, – вважає аналітик Ради з розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) Алекс Кук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору