Ужгородка

Новини Закарпаття

Китай закуповує ще більше свинини: + 24% у квітні

Через скорочення поголів’я свиней у Китаї, країна нарощує імпорт свинини, і хоча за перші три місяці 2019 року зростання закордонних закупівель було не надто помітним (близько 6%), то у квітні КНР імпортувала на 24% свинини більше, порівняно з аналогічним місяцем минулого року, повідомляє Reuters. Таким чином, обсяг закордонних закупівель цього виду м’яса зріс до 136 517 тонн.

Це найбільша кількість свинини, яку було імпортовано за останні два з половиною роки, але слід зазначити, що дані Генеральної митної адміністрації охоплюють лише м’язові розрізи і не враховують закупівлі ніг, голів та інших субпродуктів.

У цілому за перші чотири місяці цього року імпорт свинини в Китай на 8,4% перевищує обсяг, зафіксований у тому ж періоді 2018 року, але квітень, схоже, є початком періоду суттєвого збільшення імпорту. Аналітики очікують, що ця тенденція стане більш помітною в другій половині року, оскільки до того часу вичерпаються запаси замороженої свинини.

За 9 місяців з моменту появи першої спалаху АЧС у Китаї поголів’я скоротилось на 200 млн. До серпня 2018 року в КНР налічувалось близько 500 млн голів свиней, або половина світового поголів’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору