Ужгородка

Новини Закарпаття

Нову птахофабрику збудують на Житомирщині

Найближчим часом в Житомирській області почнеться будівництво нової птахофабрики. Створити підприємство планує бізнесмен Юрій Мартиненко. Потужність птахофабрики складе 900 тис. голів на рік, також на території підприємства функціонуватиме комбікормовий завод, повідомляє видання Latifundist.com.

“Об’єктом планованої діяльності є нове будівництво птахофабрики на території Вільської сільської ради Черняхівського району Житомирської області, на північ від с. Іванків поза межами населених пунктів. Територія птахофабрики розділена на виробничі зони і територію загального користування… У виробничій зоні будуть знаходитись 6 пташників, в яких курчата-бройлери вирощуються 42 дні на підстилці, одноразове утримання – до 30 тис. голів у кожному пташнику, цикл вирощування – 42 доби, оборотність пташників -5 на рік. В зоні зберігання та переробки відходів підстилку з послідом переробляють на біодобрива, а також знаходяться локальні очисні споруди для очистки господарсько-побутових стічних вод зони. На території адміністративно-господарської зони знаходяться котельня, що працюватиме на твердому паливі (дрова, відходи деревообробки)”, – йдеться у повідомленні Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля.

Нагадаємо, нещодавно було оголошено про розширення потужностей Вінницької птахофабрики, що входить до складу МХП. Зокрема до 2022 року збудують другу чергу птахофабрики. Об’єкт потужністю 260 тис. тонн дозволить компанії суттєво наростити обсяги виробництва м’яса птиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору