Ужгородка

Новини Закарпаття

Наступного тижня ціни на свинину почнуть зростати

Після п’яти тижнів падіння котирувань на свиней забійних кондицій в Україні на ринку почалася відносна стабілізація. Так, упродовж 22 тижня ціни на живець залишались практично незмінними, зазначають в Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ). Середня ціна впала лише на 2%, тоді як минулого тижня вона знизилась на 10%. За прогнозами спеціалістів АМГ, наступного тижня вартість свиней забійних кондицій дещо зросте.

“Закупівельні ціни на живих свиней наприкінці травня – початку червня демонструють певну “невизначеність”. Прогнози учасників Асоціації “М’ясної Галузі” варіюються в межах 37,50 – 42,00 грн/кг. Поточного 22 тижня середня робоча вартість 1 кг живої свині склала 39,07 грн, тобто в порівнянні з попереднім тижнем зниження ціни склало близько 2%. За даними Асоціації “Свинарі України”, середня фактична ціна дорівнювала 39,80 грн/кг”, – зазначають в Асоціації “М’ясної Галузі”.

Що ж до іноземних ринків, то в Німеччині тенденції на ринку живця ідентичні українським – спостерігається стабілізація. В США ж після кількох тижнів висхідного руху котирування почали знижуватися.

“Ціна німецької біржі не зазнала змін і залишилась на рівні 1,35 євро. Помітне зниження відбулось на ринку Америки, за тиждень вартість американського живця впала на 6% до 1,32 доларів за кілограм живої ваги”, – повідомили в АМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору