Ужгородка

Новини Закарпаття

Один з найдорожчих видів м’яса виготовляють на Херсонщині

Унікальну південну м’ясну породу великої рогатої худоби, зебу, вирощують в Херсонській області на Державному підприємстві Дослідне господарстві “Асканійське”. Яловичина цієї породи ВРХ – це, так зване, мармурове м’ясо, що завдяки своїм смаковим властивостям високо цінується в світі.

У “Асканійському” зараз налічується 600 голів південної породи. Для отримання мармурової яловичини тварин вирощують за спеціальною технологією.

“Кормова база дитинчат зебу має свої особливості. На відмінну від домашніх телят зебу аж до семи місяців залишається поряд із матір’ю, харчується її молоком. Потім тварина, яка живе у степу переводиться на трави — природні корми. Мармурове м’ясо не жорстке і особливе на смак, а на вигляд — як мармур. Його замовляють декілька найелітніших ресторанів на Херсонщині. Делікатес, особливо у вигляді стейків, цінують їхні відвідувачі-гурмани.Ще одна мета вирощування зебу, одна із головних — це розведення та реалізація племінного поголів’я”, – повідомляє видання AGRI-GATOR.

До 2014 року племінне поголів’я активно закуповували підприємства з Донеччини та Луганщини. Тепер найбільшими замовниками дослідного господарства є підприємства з Прикарпаття та Одеської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору