Ужгородка

Новини Закарпаття

АЧС поширюється: вірус виявили в Північній Кореї

Про перший випадок африканської чуми свиней офіційно повідомляється в Північній Кореї. Ветеринарні органи КНДР повідомили Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ) про перший випадок африканської чуми свиней.

Спалах був виявлений на кооперативній фермі в Буксанг (Чанган-ду), біля кордону з Китаєм. Вірус африканської чуми свиней виявили у 77 тварин.

АЧС дедалі активніше поширюється в Азії. У серпні минулого року вірус вперше виявили в Китаї. Через АЧС було знищено майже половину місцевого поголів’я, що призвело до дефіциту м’яса в КНР та підвищення світових цін на свинину.

На початку року африканську чуму свиней було виявлено у В’єтнамі. Там поширення захворювання стало надзвичайною ситуацією національного масштабу.

Втрати виробників від африканської чуми свиней уже почали перевищувати початкові оцінки, зазначають аналітики Rabobank. Дефіцит виробництва свинини в Китаї, поряд з дефіцитом у Південно-Східній Азії, створить як виклики, так нові можливості для експортерів м’яса. Очікується, що у 2019 році втрати китайських виробників свинини становитимуть від 25% до 35%. У деяких регіонах КНР втрати досягнуть 50%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору