Ужгородка

Новини Закарпаття

Міжнародна виставка “Птахівництво’2019” відбудеться на Львівщині

Міжнародна конференція і виставка “ПТАХІВНИЦТВО’2019” цього року проводиться вже вп’ятнадцяте. Організатори, Асоціація “Союз птахівників України”, вирішили провести захід у місті Трускавець на Львівщині.

На подію запрошують представників галузі, виробників як продукції птахівництва, так і обладнання, комбікормів та інших товарів для забезпечення сектору.

Виставка та конференція заплановані на 16 – 19 вересня. Учасникам пропонуються тематичні семінари, участь у виставках, можливість презентувати власну продукцію та обмінятися досвідом з колегами.

Отримати детальну інформацію про Міжнародну конференцію і виставку “ПТАХІВНИЦТВО’2019” та дізнатися про умови участі можна на сайті Асоціації “Союз птахівників України”.

Варто зазначити, що птахівництво вже протягом кількох років є найуспішнішим напрямком у галузі тваринництва в Україні. Минулого року країна зайняла соме місце у рейтингу світових експортерів курятини. Галузь продовжує інтенсивно розвиватись. На початку березня поголів’я свійської птиці в Україні досягло позначки 203,013 млн голів, що на 5,482 млн, або майже на 3%, більше ніж в такий же час минулого року. Промислове поголів’я птиці зросло більш ніж на 5 млн голів до 120,752 млн голів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору