Ужгородка

Новини Закарпаття

ЄС продовжує нарощувати обсяги експорту свинини

У першому кварталі 2019 року експорт європейської свинини відчутно збільшився. Останні дані, опубліковані Європейською Комісією, показують, що обсяги експорту свинини з країн-членів ЄС зросли на 9,2% у період з січня по березень включно у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, загалом до 1110,5 тис. тонн.

Досить помітним є збільшення експорту до В’єтнаму. Обсяг поставок з ЄС до азіатської країни, що суттєво постраждала від африканської чуми свиней, збільшився на 90%. Утім основним пунктом призначення для європейських експортерів свинини залишається Китай. За досліджуваний період туди відвантажили 454,2 тис. тонн, що дорівнює майже 41% від загального обсягу експорту. У порівнянні з першим кварталом 2018 року в КНР з ЄС було продано на 26% свинини більше.

П’ять основних напрямків європейського експорту свинини – це Китай (40,9% від загальної кількості), Японія (10,8%), Південна Корея (7,4%), Філіппіни (6,9%) і Гонконг (5,4%).

ЄС як і раніше є головним світовим експортером свинини. Закордонні продажі цього виду м’яса постійно зростають, у той час як продажі з США, які досі займають друге місце, дещо зменшились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору