Ужгородка

Новини Закарпаття

На 16% скоротили використання антибіотиків виробники свинини у Великобританії

Рада з розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) повідомила, що у 2018 році використання антибіотиків у галузі свинарства в країні скоротилося на 16%. Представники промисловості повідомляють про зниження використання антимікробних препаратів вже третій рік поспіль. Дані про антибіотики були зібрані за допомогою електронної книги з медицини (eMB).

У 2017 році у Великобританії виробники в середньому використовували 131 мг таких препаратів з розрахунку на одну тварину, а в 2018 році цей показник скоротився до 110 мг. Також спостерігається зменшення використання, так званих, критично важливих антибіотиків – до 0,06 мг.

Успіх цього року можна пояснити кількома факторами. AHDB розробила новий інструмент бенчмаркінгу в eMB, і велика промисловість продовжувала покращувати рівень біозахисту на підприємствах.

Старший ветеринарний менеджер AHDB Менді Невель заявила: “Останні скорочення використання антибіотиків у секторі свинарства є наслідком значних зусиль виробників свинини та ветеринарів, які виступають за відповідальне використання антибіотиків. Оскільки ми наближаємося до мети, встановленої британською промисловістю, важливо, щоб виробники забезпечували подальше скорочення вживання антимікробних препаратів, при цьому не знижуючи рівня благополуччя тварин. Антибіотики є життєво важливим інструментом, який дозволяє ветеринарам контролювати захворювання у свиней, і здійснювати лікування на ранніх стадіях розвитку серйозних хвороб”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору