Ужгородка

Новини Закарпаття

Китайські експерти перевіряють систему виробництва яловичини в Україні

Цього місяця стартував робочий візит місії Генерального управління з митних питань Китайської Народної Республіки (GACC) до України. Упродовж тижня експерти з КНР оцінюватимуть систему державного контролю за виробництвом м’яса великої рогатої худоби.

Китайські фахівці в Києві вже зустрілись з представниками Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук ознайомив колег із чинною нормативно-правовою базою у галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби, її територіальних органів та мережею державних лабораторій, системою заходів контролю за здоров’ям ВРХ, процедурами державного контролю тощо. Учасники зустрічі обговорили епізоотичну ситуацію в Україні щодо гостроінфекційних захворювань ВРХ, план державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у яловичині. Також присутні розглянули вимоги до біобезпеки на забійних та переробних підприємствах, механізми реакції на спалахи хвороб ВРХ, програми контролю та сертифікації продукції на експорт. Учасники проаналізували систему контролю захворювань ВРХ, включаючи програму моніторингу губчастподібної енцефалопатії, функціонування системи простежуваності, що діє в Україні”, – зазначають у Держпродспоживслужбі.

У рамках візиту експерти з Китаю також ознайомляться з умовами роботи забійних та переробних підприємств, лабораторій та ветеринарних служб у Сумській, Вінницькій та Тернопільській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору