Ужгородка

Новини Закарпаття

Зміни процедур реєстрації та ідентифікації тварин обговорили на виставці в Києві

З 4 по 7 червня в Києві проходить XXXI Міжнародна агропромислова виставка “АГРО-2019”. У раках заходу заплановані різнопланові події – ярмарок, аукціон тварин, семінари та ін. Також під час виставки пройшов круглий стіл “АГРО 4:0 Стан і перспективи тваринництва”, де зустрілись представники Держпродспоживслужби, ветеринари, представники підприємств та експерти галузі.

Головною темою зустрічі було свинарство, оскільки галузь перебуває не в найкращих умовах через поширення АЧС та високу собівартість виробництва свинини в Україні.

“Учасники зустрічі проаналізували епізоотичну ситуацію в країні щодо африканської чуми свиней та окреслили спільні дії щодо досягнення позитивних результатів на шляху скорочення динаміки поширення цього захворювання.

Також представники галузі свинарства були ознайомлені з останніми новаціями в питаннях здійснення ідентифікації та реєстрації тварин. Зокрема, було поінформовано про прийняті зміни до порядку ідентифікації та реєстрації ВРХ та порядку оформлення і видачі паспорта ВРХ. Крім цого увага учасників круглого столу була акцентована на програмному продукті “Єдиний державний реєстр ветеринарних документів”, який зараз впроваджується в Україні з метою забезпечення належного державного контролю за наданням адміністративних послуг, зменшення помилок при оформленні ветеринарних документів, зниження рівня їх підробки та фальсифікації, а також перевірки достовірності даних, які є підставами для видачі таких документів”, – повідомили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору