Ужгородка

Новини Закарпаття

Тваринники виступили проти “веганського тероризму”

Так званий “тероризм проти тваринництва”, коли вегани та захисники прав тварин атакують м’ясопереробні підприємства та ресторани, поширився з Європи в інший регіон світу – Австралію. Тут ферми і м’ясні крамниці часто страждають від нападів вандалів.

Австралійська рада м’ясної промисловості (AMIC) висловила занепокоєння та засудила дії активістів, які 5 червня напали на м’ясний магазин в Брісбені. Організація закликає уряд визнати, що активісти, які ведуть боротьбу зі споживанням м’яса, здійснюють відчутний негативний вплив на підприємства по всьому ланцюжку поставок. AMIC вважає, що влада має перейти до активних дій, щоб зупинити “веганський тероризм”.

Австралійська рада м’ясної промисловості представляє роздрібних торговців, переробників і виробників малих товарів і є єдиною галузевою асоціацією, яка представляє австралійську м’ясну промисловість. 5 червня співробітники м’ясного магазину Clancyjames, члена AMIC, повідомили, що активісти розлили на приміщення фальшиву кров, розбили скло і написали на стіні: “м’ясо – вбивство”.

Генеральний директор AMIC Патрік Хатчінсон стверджує, що настав час покарати активістів, щоб вони не псували майно і не нав’язували іншим свої цінності.

“Звичайно, люди мають право на власні погляди, але незаконно в’їжджати на м’ясопереробні об’єкти чи ферми без дозволу. Це створює ризики для біозахисту та призводить до порушень конфіденційності, це потенційно небезпечно для самих активістів. Ми вимагаємо введення жорсткіших штрафних санкцій та навіть ув’язнень, щоб ця незаконна діяльність була припинена. Ці активісти є злочинцями, і до них треба ставитися відповідно”, – заявив пан Хатчінсон.

Протягом 2018 – 2019 років подібні інциденти були зареєстровані в Іспанії та Франції, де на м’ясні магазини, бійні та невеликі заводи здійснювали напади різні організації з захисту тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору