Ужгородка

Новини Закарпаття

Китай шукає постачальників свиноматок для відновлення поголів’я

Одна з найбільших компаній, що займається розведенням свиней, Genesus сподівається відновити свої позиції на китайському ринку за допомогою імпорту свиноматок, зокрема, з Росії. Очікується, що найближчим часом Китай почне масове ввезення свиноматок з-за кордону для відновлення національного поголів’я, яке суттєво скоротилось внаслідок поширення африканської чуми свиней.

“За нашими даними, Китай вже розглядає питання імпорту племінних тварин з Росії. Genesus утримує 6 тис. свиноматок високої якості в РФ. Компанія протягом останніх кількох років є найбільшим експортером племінних свиней до Китаю. Якщо буде укладено угоду з Росією, Genesus отримає хорошу можливість для нарощування торгівлі. Обсяг племінного стада, який буде потрібен для поповнення ферм в Китаї, є неймовірним”, – прокоментував Саймон Грей, Генеральний директор Genesus Inc в Росії, СНД і Європі.

За прогнозами аналітиків ринку, у цьому році поголів’я свиней у Китаї знизиться на 200 млн. голів. У країні збираються почати відновлення поголів’я, навіть незважаючи на те, що АЧС продовжує поширюватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору