Ужгородка

Новини Закарпаття

Дрібні та середні фермери можуть отримати кошти на врожай 2018 від ДПЗКУ

Регіональні відділи та філії Державної продовольчо-зернової корпорації України продовжують приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програми форвардних закупівель зерна врожаю 2018 року. Ця програма ДПЗКУ дає можливість дрібним та середнім фермерам отримати фінансову підтримку від держави, повідомив в.о. голови правління ДПЗКУ Дмитро Гавриш.

«Наразі ми працюємо з фермерами, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 тонн. В майбутньому ми плануємо розширювати співробітництво з малими та середніми сільгоспвиробниками. Головне, щоб підприємства були фінансово стабільними, щоб у них не було відкритих судових справ, де вони виступають відповідачами», — зазначив керівник корпорації.

Як правило, за авансуванням в ДПЗКУ звертаються дрібні і середні агропідприємці, які швидко розвиваються і тому відчувають потребу в оборотних коштах.

«Коло постійних клієнтів корпорації постійно зростає і сьогодні налічує близько 1100 сільськогосподарських виробників. Серед партнерів корпорації – підприємства, які співпрацюють з нею вже 4-5-й сезони поспіль та задоволені такою співпрацею», — наголосив Дмитро Гавриш.

Протягом минулого сезону держкорпорація значно розширила програму форвардних закупівель і збільшила обсяги фінансування аграріїв у 4 рази.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору