Ужгородка

Новини Закарпаття

Закупівельні ціни на свинину стрімко зростають

Уже другий тиждень поспіль на ринку свиней забійних кондицій в Україні спостерігається стрімке зростання цін. За даними аналізу Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ), за тиждень котирування живця підвищились на 5 гривень. Таким чином, з початку літа закупівельні ціни на свинину зросли на 9 гривень за кілограм живої ваги. Утім, вже наступного тижня на ринку очікується стабілізація.

“У червні ціни на живих свиней в Україні продовжили зростати, продемонструвавши 24-го тижня в деяких регіонах п’ятигривневий стрибок робочої вартості живка – з 43,53 грн/кг до 48,05 грн/кг. Наступного 25-го тижня, на думку вітчизняних переробників, вартість кілограму живої свині знаходитиметься в межах 45,0-48,0 грн/кг”, – повідомляють в Асоціації “М’ясної галузі”.

У Євросоюзі котирування живця свиней стабільні, а в США цього тижня ціни дещо знизились.

“Світовий ринок за тижневий період не демонстрував значних коливань: Німеччина продовжує утримувати ціну на рівні 1,35 євро, американська біржа з 58,70 долара/cwt незначно опустилась до 58,53 долара/cwt (1 cwt – 45,359237 кг)”, – зазначають аналітики АМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору