Ужгородка

Новини Закарпаття

На 50% екологічнішим стало виробництво яловичини в Австралії

До 2030 року Австралія планує досягти звання першого у світі постачальника яловичини з так званим вуглецево нейтральним виробництвом, тобто звести до мінімуму викиди парникових газів і зробити внесок в уповільнення процесу глобального потепління.

Щорічний звіт, опублікований Консультативною радою з виробництва червоного м’яса (RMAC), показує, що австралійський сектор червоного м’яса зменшив викиди вуглецю вдвічі, а це означає, що мета стати першим у світі вуглецево нейтральним виробником яловичини до 2030 року є досяжною.

У звіті зазначається, що у районах виробництва яловичини щорічно (починаючи з 2017 року) зростають площі земельних угідь, засаджених деревами і чагарниками. Це призвело до нейтралізації половини об’єму викидів парникових газів, які продукує велика рогата худоба.

Також документ містить зауваження щодо того, які сектори потребують удосконалення і над чим мають працювати фермери та промислові підприємства, щоб досягти цілей вуглецевої нейтральності.

Такі плани австралійської м’ясної промисловості, є не лише цінним внеском у збереження довкілля та уповільнення зміни клімату, а й хорошим маркетинговим ходом, адже сегмент споживачів, які надають перевагу екологічній продукції, стрімко зростає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору