Ужгородка

Новини Закарпаття

Конкуренція між виробниками яловичини, свинини і курятини посилюватиметься

Асоціація тваринників Австралії (MLA) очікує зростання глобального попиту на яловичину в найближчому майбутньому. Однак конкуренція зі свининою, куркою та альтернативними білками, ймовірно, також зросте.

На думку виконавчого директора MLA Джейсона Стронга, глобальне виробництво яловичини також покаже тенденцію до зростання. Утім передбачається посилення конкуренції з виробниками свинини та курки, адже створення цих продуктів потребує менше часу і ресурсів.

Зараз виробники можуть скористатись ситуацією з глобальним дефіцитом м’яса та посиленням попиту з боку Китаю, який спрощує процедури ввезення тваринного білка. Утім, експортери все ж часто мають відповідати особливим критеріям, наприклад, вирощувати худобу і здійснювати переробку м’яса так, як того вимагає КНР.

Для покращення позицій яловичини на ринку в Асоціації тваринників Австралії вирішили концентруватись не на простому нарощуванні закордонних продажів. Австралійським експортерам пропонують зосередитись на ринках регіонів з вищим рівнем ВВП та інших економічних показників. Зарекомендувавши себе в економічно успішних районах, виробники зможуть закріпитись на найбільш вигідних сегментах ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору