Ужгородка

Новини Закарпаття

На 70% зростуть ціни на свинину в Китаї вже наступного місяця

Скорочення пропозиції свинини на внутрішньому ринку і торгова війна з США можуть призвести до різкого зростання цін на свинину в Китаї, вважають представники влади країни. Чиновники з Міністерства сільського господарства передбачають зростання цін на 70%.

Незважаючи на зусилля, спрямовані на припинення поширення африканської чуми свиней, 60% свиноферм в Китаї є невеликими підприємствами, і вони продовжуватимуть ігнорувати рекомендації щодо підвищення рівня біозахисту, поки вірус не призведе до повного їх виходу з бізнесу, зазначає Ян Ханчунь, професор Китайського аграрного університету в Пекіні.

У квітні поголів’я свиней в КНР знизилося на 21% порівняно з аналогічним місяцем минулого року. Це найнижчий показник за останні 30 років. З огляду на це, до кінця року скорочення поголів’я може бути навіть більшим, ніж 30%, передбачені аналітиками USDA та Rabobank.

Джим Лонг, президент і генеральний директор Genesus Inc, також прогнозує, що ціни на свинину в КНР почнуть різко зростати наступного місяця, оскільки Китай швидко використовує запаси м’яса. Подорожчають також племінні свині, оскільки країна буде масово закуповувати тварин для відновлення поголів’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору