Ужгородка

Новини Закарпаття

Європейські виробники птиці втратили важливий експортний ринок

Європейські птахівники неодноразово наголошували на загрозі конкурентів з України та Бразилії на ринку ЄС і вимагали, щоб Єврокомісія захистила внутрішнього виробника. Зараз зі схожою ситуацією з протекціонізмом зіткнулись самі європейці. З метою захистити внутрішнього виробника птиці, влада Південно-Африканської Республіки може збільшити мита на імпорт на 82%.

Національна палата птахівників ПАР вимагає підвищення митних зборів. Відповідно до запиту, середнє навантаження на імпортне м’ясо птиці має збільшитися на 82%. Південноафриканський уряд серйозно розглядає можливість введення нових митних тарифів, оскільки організації птахівників в цій країні надзвичайно численні і впливові.

З іншого боку, організації захисту прав споживачів протестують проти підвищення тарифів, оскільки це призведе до підвищення цін і зменшення доступності продукції. Рішення про митні збори на імпорт птиці буде оголошено в середині серпня, повідомляє польський журнал Agropolska. Польща займає друге місце в ЄС за обсягом виробництва курятини, тому представники промисловості країни висловили занепокоєння з приводу підвищення мит в ПАР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору